• Zestawy z Aeropressem

  • Parametry
Zestaw Aeropress + Fellow Prismo
Zestaw Aeropress + Fellow Prismo
Produkt niedostępny

Czy zdarzyło Ci się kiedyś pić kawę tak słabą, że żałowałeś, że nie zabrałeś w podróż ekspresu do kawy, albo chociaż kawiarki? Nam też, i to nie raz. Jednak jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że istnieje alternatywna metoda parzenia idealnej kawy, do której wystarczy wrzątek i odpowiednie urządzenie. Dzięki temu odkryciu można cieszyć się ulubioną kawą nawet pod namiotem. To urządzenie to aeropress, nazywany czasem „strzykawką do kawy”. Jest on na tyle mały, że zawsze można wrzucić go do walizki.

W Labunie cenimy wygodę, to samo proponujemy naszym klientom, dlatego umieściliśmy w ofercie zestaw aeropress, który pozwoli zaparzyć Ci Twoją ulubioną kawę, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy zmielona kawa i gorąca woda, napar wlewasz bezpośrednio do filiżanki lub kubka, a cała operacja trwa niewiele dłużej niż parzenie kawy w ekspresie ciśnieniowym. Efekt jest równie dobry jak w przypadku kawy przygotowywanej przy pomocy metod tradycyjnych.

Zestaw aeropress, czyli właściwie co?

Aeropress to wynalazek XXI wieku, który dość szybko zyskał sobie rzeszę zwolenników. Jego główną zaletą jest kompaktowy rozmiar, dzięki czemu zabranie go ze sobą nie sprawia najmniejszych problemów. Można go z łatwością wrzucić do plecaka czy walizki, albo wozić w schowku w samochodzie. Zasada jego działania jest bardzo prosta- gdy chcesz zaparzyć kawę, wsypujesz odpowiednią porcję ulubionej mielonej kawy i zalewasz ją gorącą wodą. Potem musisz już tylko zakręcić od góry sitkiem z filtrem i po chwili możesz nacisnąć tłok i w ten sposób przefiltrować napar bezpośrednio do kubka.

Najfajniejsze w aeropressie jest to, że długość parzenia zależy wyłącznie od Ciebie, a jeżeli chcesz uzyskać kawę o nieco mniejszej mocy, wystarczy, że zaparzysz ją w sposób tradycyjny, czyli bez odwracania urządzenia. Kupując u nas zestaw aeropress dostajesz dodatkowo nakładkę Fellow Prismo, dzięki której przy pomocy aeropressu uda Ci się zaparzyć aromatyczne i esencjonalne espresso.

Dlaczego warto kupić zestaw aeropress?

Decydując się na zakup zestawu aeropress masz wszystko, czego potrzeba do zaparzenia doskonałej w smaku kawy. Postanowiliśmy skompletować wszystko, co niezbędne, dlatego w jednym pudełku umieściliśmy nie tylko podstawowy element, czyli „strzykawkę”. Oprócz niej znalazło się 350 sztuk papierowych filtrów dopasowanych kształtem i rozmiarem do aeropressu, mieszadło, lejek oraz miarkę. No i oczywiście wymieniona już wyżej końcówka Fellow Prismo pozwalająca na uzyskanie naparu w stylu espresso.

Kupując nasz zestaw aeropress stajesz się właścicielem urządzenia, które pozwoli Ci cieszyć się wyśmienitą kawą kiedy tylko zechcesz. Wystarczy, że masz dostęp do gorącej wody i ulubioną mieloną kawę. Wybierając się na szlak zabierz ze sobą zestaw aeropress i termos z gorącą wodą. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się świeżo zaparzoną kawą, siedząc na leśnej polanie lub górskim szczycie. Czyż to nie wspaniała perspektywa?

Zestaw aeropress – wygoda i najwyższa jakość

Sklep Labuna stworzyliśmy z miłości do kawy i z miłości do eksperymentów z jej przygotowywaniem. Jeżeli więc znudziło Ci się picie kawy z klasycznego ekspresu ciśnieniowego czy z kawiarki, to z pewnością mamy dla Ciebie odpowiednią propozycję. Zestaw aeropress to zupełnie nowy sposób parzenia kawy, który zyskuje na popularności. Cenią go zwłaszcza Ci, którzy szukają alternatywnych metod wydobywania aromatu z mielonych ziaren.

Nasza oferta to zestaw aeropress uzupełniony o nakładkę Fellow Press. Wszystkie jego elementy są wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości (polipropylen z dodatkiem gumy), dzięki czemu możemy zagwarantować, że posłuży Ci on naprawdę długo. To kompaktowe urządzenie jest łatwe w użyciu oraz proste do utrzymania w czystości. Niech Cię nie zwiedzie jego niepozorny wygląd, to niewielkie i bardzo wygodne urządzenie pozwoli Ci przygotować doskonałą kawę w mgnieniu oka. Zestaw to także okazja do eksperymentów, skracając lub wydłużając czas parzenia, albo zmieniając temperaturę wody, możesz uzyskiwać za każdym razem pyszną kawę o różnej mocy.