• Kategorie
  • Friedhats x Labuna, Ogień w Szopie Vol. 2 - Kolumbia Dulce Misterio Geisha 250g

Data palenia: 21.11.2023

Mielenie
Profil sensoryczny: Malina, Jagoda, Kwiat pomarańczy
Obróbka: Washed
Wysokość uprawy: 1850-2100 m n.p.m
Odmiana botaniczna: Geisha
Profil wypalenia: Pod filtr
Kolor/Wzór
Brak towaru
99.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka / Odbiór 24 h 🚀/ "od ręki" Ul. Płocka 22A 🏡
Cena przesyłki od: 12.99
Odbiór osobisty 0 zł (Warszawa - Płocka 22A) 0
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier Inpost 14.99
Kurier (Pobranie) 18
Kurier DPD 22.5
Waga 0.25 kg

Friedhats x Labuna, Ogień w Szopie Vol. 2 - Kolumbia Dulco Misterio Geisha 250g 

Ogień w szopie wróci! Drugi (i ostatni raz) wypalana będzie w przyszłym tygodniu. Jeśli chcesz dostać informację o świeżej dostawie, kliknij "Powiadom o dostępności". Czekamy na dostawę, włączymy powiadomienie ponownie gdy będziemy trzymać butelki w ręce <3

Mauricio Duque w 2016 roku zaczął szukać gospodarstwa spełniającego jego potrzeby - szczególnie te dotyczące charakterystyki gleby i wysokości nad poziomem morza. W 2019 roku kupił farmę niedaleko Neira (Caldas), która przerosła jego oczekiwania - stąd nazwa jego firmy: Dulce Misterio (Słodka Tajemnica). Aby wybrać farmę, przeanalizował dane z różnych konkursów w Caldas, chciał sprawdzić, czy istnieje konkretny obszar, z którego pochodziła większość zwycięzców. Sprowadziło się to do dwóch gór, gdzie wybrał Neirę, ponieważ oprócz świetnej gleby i dużej wysokości znajdowała się zaledwie godzinę drogi od jego domu. Sprytnie!

Kawa zaskoczyła nas swoim intensywnym pomarańczowym zapachem. Czysty, pełny napar z przyjemnym body sprawił, że powiedzieliśmy: "mamy to! Mamy Ogień w szopie" :-)

Ogień w szopie to projekt, który (mamy nadzieję) będziemy robić cyklicznie, z różnymi palarniami, z różnymi sztos kawami. dlaczego? bo możemy! :))))

To już jego druga edycja. Tym razem postawiliśmy na palarnię, która jest w naszej ofercie nieprzerwanie od momentu funkcjonowania sklepu LABUNA.PL - mamy sentyment i wiemy, że to jedna z waszych ulubionych palarni.

Współpraca z Lexem to przyjemność, picie tej kawy- jeszcze większa! 


Profil smakowy: jagoda, malina, kwiat pomarańczy

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.