• Kawa z palarni Hard Beans

image

  • Parametry

Palarnia kawy Hard Beans

Wybierając kawę warto zwrócić uwagę nie tylko na jej gatunek czy kraj pochodzenia, ale także na to, w jakiej palarni została przygotowana. Doświadczeni roasterzy potrafią wyciągnąć to, co najlepsze z każdego ziarenka kawy. W ofercie sklepu Labuna znajdziesz szeroki wybór kaw z palarni w Polsce i nie tylko. Wśród nich na przykład palarnia Hard Beans. Kawa, którą tworzą, pakowana jest w oryginalne kolorowe pudełeczka.

Jako palarnia Hard Beans istnieje na polskim rynku kawowym od niedawna, ale tworzona jest przez kawowych zajawkowiczów z olbrzymim doświadczeniem. Przez ten czas udało jej się zgromadzić rzeszę wiernych klientów. Ideą jaka przyświeca jej twórcom, jest stworzenie świata przepełnionego smakiem i aromatem kawy najwyższej jakości. Tworzą ją ludzie kochający dobrą kawę, dlatego dokładają starań, aby tworzone przez nich kawy wyróżniały się wyjątkowym charakterem. Warto dodać, że właściciele i roasterzy zatrudnieni w Hard Beans ciągle doskonalą swój warsztat, biorą udział w konkursach, a także chętnie szkolą innych, pokazując im, jak doskonała może być kawa.

Czytaj więcej

Hard Beans – kawa tworzona przez pasjonatów

Hard Beans Coffee Roasters to palarnia, która specjalizuje się w przetwórstwie kawy najwyższej jakości. Ziarna, z których Hard Beans wypala swoje kawy Hard Beans pochodzą z plantacji ekologicznych i są zbierane ręcznie i starannie magazynowane. Właściciele palarni szczycą się tym, iż wybierają tylko te ziarna, co do których pochodzenia, sposobu uprawy i zbioru mogą być całkowicie pewni. Tu nie ma miejsca na przypadki, każde ziarno kawy to ziarno najwyższej jakości. Indywidualnie dobierane profile palenia sprawiają, że kawy sygnowane prezentowaną marką charakteryzują się niezrównanym smakiem i aromatem.

Kawy wypalane w Hard Beans wypalane są z rzemieślniczą precyzją. W zależności od odmiany i wcześniejszej obróbki dobierana jest optymalna temperatura i czas palenia, w ten sposób udaje się wyciągnąć z każdego ziarnka kawy to, co jest w nim najlepsze. Nad całym procesem czuwa doświadczone roast master, który dokładnie wie czego oczekiwać od poszczególnych rodzajów kawy.

Kawa palona z najwyższą starannością

Palarnia kawy Hard Beans to wieloletnie doświadczenie przy pracy z kawą z kategorii specialty, dzięki czemu klienci otrzymują ziarna najwyższej jakości mogące śmiało konkurować z kawami z renomowanych palarni na całym świecie. Jeżeli więc szukasz kawy nietuzinkowej, która zachwyca smakiem i aromatem, to koniecznie zapoznaj się z asortymentem kawy Hard Beans dostępnym na naszych wirtualnych półkach.

Każda świeżo wypalona partia kawy prezentowanej marki trafia do laboratorium, gdzie sprawdza się jej kolor, a także pozostałe walory takie jak smak, aromat, kwasowość, słodycz oraz konsystencję. Gotowe ziarna natychmiast po wypaleniu są pakowane do specjalnych opakowań pozwalających kawie oddychać, jednocześnie gwarantujących jak najdłużej optymalną świeżość. Jako ciekawostkę można dodać, że na każdym opakowaniu oprócz podstawowych danych dotyczących znajdującej się w nim kawy umieszczony jest także podpis roast mastera odpowiedzialnego za wypalenie konkretnej partii kawy.

Poznaj kawy od Hard Beans

Oferta Labuny to wyselekcjonowane ziarna sygnowane nazwami palarni, które darzymy zaufaniem. Kawa Hard Bean to jeden z naszych wyjątkowych produktów. Mamy w naszym asortymencie kawy pochodzące z Brazylii, Salwadoru, Gwatemali i Hondurasu. Jeżeli lubisz aromaty owoców egzotycznych takich jak zielone banany i limonka, to rekomendujemy spróbowanie pochodzącej z Hondurasu kawy Katia Duke, która została sprowadzona do Polski po raz pierwszy właśnie przez palarnię Hard Beans.

Z kolei gwatemalska Finca la Soledad to wyjątkowy aromat łączący w sobie smak śliwki i jeżyny Beztlenowa fermentacja, jakiej poddawana jest ta kawa, sprawia, że ma bardzo wyrazisty profil smakowy. Miłośnicy łakoci będą z pewnością zachwyceni smakiem brazylijskiej Smababai, w której wyczują orzechowe ciasteczka, krówki oraz słodkie jabłka. Kawa Hard Beans to intrygujące smaki, uwodzące aromaty i ziarna najwyższej jakości.