• Kategorie
  • Szukaj
  • Kawa z palarni Kyoto Coffee Roasters

image

Kyoto - Kostaryka Yellow Obata - 250g
Kyoto - Kostaryka Yellow Obata - 250g
Promocja
Produkt niedostępny

Kyoto to palarnia kawy oraz producent cold brew coffee. Swoje kilkuletnie doświadczenie w pracy z kawą, właściciele przełożyli na stworzenie niezwykłego projektu. Samodzielnie wyszukują unikatowe ziarna, które następnie wypalone trafiają do paczki jako kawa speciality idealna do alternatywnych metod zaparzania lub tworzą bazę do maceracji by następnie stać się idealnym cold brew.

Kyoto powstało z połączenia sił palarni kawy, browaru rzemieślniczego i studia brandingowego. Wszystko by szerzyć wiedzę i tym samym popularyzować kawy wysokiej jakości.

Czytaj więcej

Labuna.pl to sklep internetowy, który powstał z myślą o profesjonalnych baristach, ale nie tylko — różnorodny asortyment dedykowany jest również osobom, które po prostu kochają kawę w każdej postaci i nie wyobrażają sobie bez niej dnia. Co zatem znaleźć można w ofercie? W asortymencie nie brakuje przede wszystkim różnego rodzaju urządzeń i akcesoriów przydatnych podczas parzenia kawy, również z wykorzystaniem metod alternatywnych. Naszym klientom oferujemy między innymi automatyczne i ręczne młynki, filtry do kawy, zaparzacze, dzbanki do spieniania mleka, akcesoria do cuppingu, wagi, termometry, notesy sensoryczne oraz części zamienne.   Tym, co napawa nas szczególną dumą, jest kawa — starannie wyselekcjonowana, najwyższej jakości, pochodząca z różnych rejonów świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów naszego sklepu, wzbogaciliśmy jego ofertę o aromatyczne kawy pochodzące z plantacji w Azji, Afryce oraz Ameryce Południowej i Środkowej. Wyjątkowe i niepowtarzalne kawy znajdziesz między innymi w ofercie palarni Kyoto Coffee Roasters!

Kawa z najlepszych, polskich i zagranicznych palarni na wyciągnięcie ręki!

W naszym sklepie czeka na Ciebie wiele rodzajów i odmian kaw pochodzących z oferty wielu znanych i cenionych na rynku palarni. Nie sposób wspomnieć o wszystkich obecnych na naszej stronie, jednak nawet najbardziej wytrawnych smakoszy tego napoju zainteresują produkty palarni, takich jak na przykład: Autumn Coffee, Enklawa Palarnia Kawy, LaCava, Rum Baba Coffee, HAYB, Manhattan Coffee Roasters czy Manufaktura Kawy. Sporym zainteresowaniem cieszy się również kawa Coffee Kyoto pochodząca z oferty znanego producenta cold brew coffee.

Kyoto Coffee Roasters to palarnia z wieloletnim doświadczeniem w branży — firma powstała z połączenie sił palarni kawy Coffee Hunter, browaru rzemieślniczego Birbant oraz studia brandingowego Flov. Jej portfolio stanowią wyjątkowo rzadkie ziarna kawy z różnych stron świata — ostatecznym produktem ich wypalania są kawy speciality lub bazy do maceracji na zimno w procesie wytwarzania cold brew.

Kyoto — kawa dedykowana najbardziej wybrednym smakoszom kawy z różnych zakątków świata

Asortyment sklepu Labuna.pl obejmuje wiele rodzajów kaw od palarni Kyoto — są to przede wszystkim produkty pod filtr o różnym profilu sensorycznym. Wśród prezentowanych kaw znajdziesz między innymi takie z wyczuwalnym aromatem banana, borówki, jaśminu, daktyli, karmelu, miodu, nugatu, rumu, słodkich winogron, a nawet owoców tropikalnych czy shake’a truskawkowego.

W ofercie palarni nie mogło zabraknąć kaw rodem z Afryki, takich jak etiopska Aricha z nutką jaśminu i słodkich winogron czy Gihanga (odmiana Red Bourbon) z Rwandy o profilu sensorycznym karmel, miód, daktyle i banan. Fani palarni Kyoto pokochali również kawy, których ziarna pochodzą z Ameryki Południowej i Środkowej — tutaj prym wiodą między innymi wyselekcjonowane kawy z salwadorskiej plantacji położonej w górach Apaneca Liamatepec oraz boliwijska Finca Los Rodriguez z bardzo wyraźnym i jedwabistym body.

Zasmakuj w kawach z palarni Kyoto!

Różnorodność odmian i bogactwo aromatów może stwarzać nie lada problem przy wyborze odpowiedniej kawy. Chcemy to ułatwić naszym klientom, dlatego najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych produktów zawarliśmy na indywidualnych kartach produktów. Dowiesz się z nich na przykład na jakiej wysokości dojrzewały wiśnie kawowce, jaka jest gramatura kawy, poznasz jej profil sensoryczny i odmianę oraz sprawdzisz jej stopień wypalenia i rodzaj obróbki. To jednak nie wszystko! Na karcie produktu są również dostępne opinie osób, które już wypróbowały dany produkt.

Aby dokonać właściwego wyboru warto też zwrócić się po pomoc do obsługi klienta — nasi pracownicy chętnie odpowiedzą też na pytania dotyczące oferty. Możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu lub dzwoniąc na infolinię — dane kontaktowe znajdziesz na stronie naszego sklepu w zakładce „kontakt”.