• Meron Coffee- Kolumbia El Placer, Geisha - 200g

Data palenia: 31.01.2024

Mielenie
Profil sensoryczny: Białe Winogrono, Śliwka, Melon
Odmiana botaniczna: Geisha
Profil wypalenia: Pod filtr
155.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka / Odbiór 24 h 🚀/ "od ręki" Ul. Płocka 22A 🏡
Cena przesyłki od: 12.99
Odbiór osobisty 0 zł (Warszawa - Płocka 22A) 0
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier Inpost 14.99
Kurier (Pobranie) 18
Kurier DPD 22.5
Waga 0.2 kg

Meron Coffee- Kolumbia El Placer, Geisha - 200g

Projekt Farmy „El Placer” rozpoczął się od Sebastiana Ramireza, który jest producentem kawy w swojej rodzinie w czwartym pokoleniu. Doświadczenie w zarządzaniu rodzinnym gospodarstwem i pracy z kawą przez ponad 14 lat pozwoliło mu rozwinąć swój projekt w Quindio i Huila. Innowacje w procesach kawy po zbiorach i standaryzacja procesów zapewniły spójność w naszych filiżankach, gwarantując w ten sposób jakość.

Zastosowanie drożdży i bakterii mlekowych hodowanych przez ich zespół fermentacyjny zapewnia wyjątkowe kubki: Aromat, Zapach, Kwasowość i body. Mamją bardzo egzotyczne odmiany takie jak: Sidra, Gesha, Pink Bourbon, Yellow Bourbon, Red Bourbon, SL-28, Wush Wush i Laurina. Produkują kawę speciality w Kolumbii, zgodnie z najwyższymi standardami jakości i procesami przemysłowymi, które pozwalają im sprostać wymaganiom klientów i rynków międzynarodowych.

Metoda przetwarzania: Polega na podwójnej fermentacji. Pierwsza fermentacja może różnić się godzinami w zależności od profilu jaki chcą uzyskać w filiżance i różnorodność kawy, którą przetwarzają. Wiśnie kawy rozciera się na miąższ i umieszcza w zbiorniku ze śluzem w celu drugiej fermentacji. Do drugiej fermentacji wtryskiwany jest CO2, aby skutecznie kontrolować końcową fermentację. Po drugiej fermentacji ziarna kawy trafiają do obszaru mycia, a śluz jest częściowo usuwany i trafia do afrykańskich złóż w celu wysuszenia.

 Profil sensoryczny: eukaliptus, akacja, melon, białe winogrona, śliwki

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.