• Kategorie
  • Szukaj
  • Supremo Coffee

image

Supremo Speciality Coffee Roasters — poznaj kawy z najlepszych palarni w Europie

Skąd wiadomo, że dana kawa jest najlepsza i jedyna w swoim rodzaju? Świadczą o tym liczne certyfikaty jakości, które są przyznawane również tym plantacjom, które w negatywny sposób nie oddziałują na środowisko i lokalny klimat. O takie certyfikaty walczą najlepsze palarnie kawy na świecie — produkty wielu z nich znaleźć można również w naszym sklepie internetowym.

Pełen asortyment obejmuje kawy produkowane zarówno przez duże firmy, jak i niewielkie palarnie działające na naszym rodzimym rynku i za granicą. Wśród nich nie mogło zabraknąć takich marek jak na przykład: LaCava, Rum Baba Coffee, HAYB, April Coffee Roasters, Enklawa Palarnia Kawy, Friedhats, Manufaktura Kawy, Qualia Caffe czy Manhattan Coffee Roasters. Wśród oferowanych przez nas kaw znajdziesz też takie pochodzące z oferty niemieckiej palarni Supremo Coffee Roastery.

  To jednak nie wszystko! W asortymencie posiadamy też najważniejszy element całej układanki, czyli pyszną i aromatyczną kawę pochodzącą z oferty najlepszych palarni w Polsce i na świecie. Jej ziarna pozyskiwane są z certyfikowanych plantacji zlokalizowanych między innymi w Ameryce Południowej i Środkowej, Azji i Afryce. Różnorodność kaw dostępnych w asortymencie i ich najwyższa jakość sprawiają, że w naszym sklepie znajdą coś dla siebie zarówno profesjonalni bariści, jak i osoby, które po prostu kochają kawę.

Kawy o niepowtarzalnym smaku i aromacie

Supremo Coffee Roastery to druga palarnia kawy z Niemiec, której produkty znaleźć można w ofercie naszego sklepu. Ta niewielka, rodzinna palarnia kawy speciality zajmuje się pozyskiwaniem i paleniem najlepszych ziaren kawy na świecie. Asortyment firmy obejmuje produkty posiadające certyfikaty jakości — doskonałym tego przykładem są kawy, które wygrywały konkursy Cup of Excellence. COE to odbywające się raz do roku konkursy, których celem jest zidentyfikowanie najwyższej jakości produkowanych kaw w danym kraju.

W ofercie palarni Supremo Coffee Roastery znaleźć można między innymi kawy pod filtr pochodzące z Ameryki Środkowej i Południowej takie jak: Gwatemala Monte De Oro uprawianą na plantacjach w regionie Chimaltenango, Kolumbia Tres Mosqueteros pochodzącą z plantacji położonej w regionie Antioquia czy Kostaryka Monster Typica uprawianą w San Lorenzo de Tarrazo.

Oferta dedykowana najbardziej wytrawnym smakoszom kawy

Kawy Supremo Coffee Roastery różnią się nie tylko pochodzeniem czy ilością zdobytych nagród na różnego rodzaju konkursach, ale również profilem sensorycznym. Wśród prezentowanych w ofercie kaw nie brakuje takich, w których wprawne kubki smakowe wyczują aromat borówki, mango, czekolady, jaśminu, marakui, pomarańczy czy owoców tropikalnych. Aby znaleźć kawę o konkretnym profilu sensorycznym, warto wejść na stronę konkretnego produktu — znajdziesz tam też inne przydatne informacje dotyczące między innymi: obróbki, odmiany botanicznej, profilu wypalenia oraz gramatury. Na karcie produktu czekają też na Ciebie opinie klientów, którzy już wypróbowali daną kawę.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, to koniecznie skontaktuj się z obsługą klienta. Możesz to zrobić na kilka sposobów, na przykład za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub dzwoniąc na numer infolinii. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie naszego sklepu.