• Swerl Coffee - Kolumbia El Rubí - 250g

Data palenia: 31.01.2024

Mielenie
Profil sensoryczny: Biała czekolada, orzech, Czerwone jabłka
Obróbka: Washed
Wysokość uprawy: 1800-2000 m n.p.m
Odmiana botaniczna: Castillo, Caturra, Colombia
Profil wypalenia: Pod filtr
Brak towaru
65.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka / Odbiór 24 h 🚀/ "od ręki" Ul. Płocka 22A 🏡
Cena przesyłki od: 12.99
Odbiór osobisty 0 zł (Warszawa - Płocka 22A) 0
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier Inpost 14.99
Kurier (Pobranie) 18
Kurier DPD 22.5
Waga 0.25 kg

Swerl Coffee - Kolumbia El Rubí - 250g

Jasne i soczyste z nutami czerwonego jabłka , białej czekolady  i orzechów makadamia . Długi posmak z eleganckimi kwiatami w tle.

Kawa z El Rubí pochodziła od partnerów Osito, którzy pamagali palarni pozyskiwać większość  kawy z Kolumbii. Szukali czegoś słodkiego, El Rubí to nieformalna kolekcja rolników z trzech veredów w Planadas w Tolimie. Grupa rozrosła się pocztą pantoflową poprzez 3 lub 4 producentów, z którymi Osito pracował przez 2-3 lata każdy.

Biorąc pod uwagę wyzwania związane ze współpracą tylko z garstką producentów, którzy są daleko od bazy operacyjnej, Osito zdecydował, że najlepiej będzie celowo zwiększyć zakupy na tym obszarze, aby ułatwić logistykę. Jednak jakość produkowanej kawy mówi sama za siebie.

Wspólnym wątkiem wielu producentów w tej dziedzinie jest to, że wielu z nich posiada certyfikaty ekologiczne. Większość producentów jest także członkami lokalnego stowarzyszenia ASOPEP. Osito w dużym stopniu polega na ASOPEP, jeśli chodzi o odbiór pergaminu i ułatwianie płatności bezpośrednich w naszym imieniu, ponieważ nasze biura są oddalone o około 7 godzin drogi. Za tę usługę ASOPEP otrzymuje niewielką prowizję. Niezależnie od tego relacje z każdym producentem w El Rubí są bardzo bezpośrednie.

Profil sensoryczny: czerwone jabłko, biała czekolada, orzechy makadamia

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.