• Sibarist - Filtry FAST OREA 25szt. - Speciality Coffee

Brak towaru
76.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Ilość w opakowaniu 56.5 szt.
Wysyłka / Odbiór 24 h 🚀/ "od ręki" Ul. Płocka 22A 🏡
Cena przesyłki od: 12.99
Odbiór osobisty 0 zł (Warszawa - Płocka 22A) 0
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier Inpost 14.99
Kurier (Pobranie) 18
Kurier DPD 22.5

Sibarist - Filtry FAST OREA 25szt. - Speciality Coffee 

Edycja specjalna FLAT OREA to specjalna edycja filtra FLAT przeprojektowana w celu zapewnienia najlepszej geometrii idealnie pasującej do drippera Orea 03. Ta specjalna edycja ma odpowiednie kąty i średnice, aby zapewnić obejście 0, jednocześnie zapewniając szybkie pobieranie i doskonałą kontrolę nalewania.


Wydanie specjalne FAST OREA:

Rozwój edycji FLAT OREA przyszedł naturalnie. Wprowadzony na rynek przez jednego młodego przedsiębiorcę, ten dripper z idealnie gładkimi ściankami wewnątrz idealnie pasował do głównego założenia FLAT = brak obejścia. Orea 03 ma idealną wysokość, aby zmniejszyć odległość między czajnikiem a kawą i zapewnić szybki przepływ… Wow! Ciekawe, prawda? Horia jest założycielką Orea i od początku była bardzo otwarta na współpracę z Sibarist. Głównym założeniem było ponowne przemyślenie standardowego kształtu FLAT, aby mieć pewność, że edycja specjalna będzie pasować jak ulał do Orea V3, dzięki czemu idealne połączenie zapewni lepszą ekstrakcję kawy.

OREA i SIBARIST zorganizowały wydarzenie w Barcelonie (Slowmov), podczas którego uczestnicy przyjechali, aby znaleźć najlepszy przepis. To było niewiarygodne, jak dobre i długie były ekstrakcje, które uczestnicy opracowali, aby wyekstrahować 100%. Najlepsze ekstrakty były dobrze zbalansowane. 

Specyfikacja produktu: 

ODPOWIEDNI DO: Filtr dostosowuje się do dripperów OREA

MATERIAŁY: w 100% ekologiczne wyprodukowane w Barcelonie

OPAKOWANIE: Zamknięte opakowanie gwarantuje optymalną konserwację filtrów i zapobiega zanieczyszczeniu zawieszonymi cząstkami, a tym samym wchłanianiu smaków.

ILOŚĆ: 25 szt.Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.