• Czarki do cuppingu

  • Parametry

Cupping to wciąż mało popularna praktyka, którą na pewno kojarzy każdy barista czy zagorzały miłośnik kawy. Jednak degustacja jest coraz częściej organizowana w wielu różnych miejscach, w tym w kawiarniach, palarniach czy organizacjach zrzeszających osoby związane z parzeniem lub uprawą kawy. Cupping pozwala na poznanie jakości ziaren na podstawie ich zapachu i smaku. Do degustacji wykorzystuje się m.in. cupping bowl, czyli specjalną miseczkę.

Czytaj więcej

Cupping wymaga zastosowania zarówno miseczki, jak i łyżeczki. W ten sposób można wygodnie degustować kawę. Dzięki temu da się stwierdzić, czy ziarna nie mają żadnych defektów, a także wybrać odpowiedni gatunek dostosowany do własnych potrzeb. To świetny produkt zarówno dla osób handlujących, jak i uprawiających kawę. Cupping jest też swego rodzaju atrakcją dla baristów oraz miłośników kawy, którzy uwielbiają wydarzenia z nią związane i chcą pogłębiać na jej temat wiedzę.

Wysokiej jakości produkty do cuppingu w wielu odsłonach

W naszym asortymencie znajdziesz czarki do cuppingu w wielu wariantach. To produkty wykonane na przykład z porcelany. Prezentują się elegancko, a zarazem pozwalają na wygodne przeprowadzenie degustacji kawy. Poszczególne produkty dostępne w naszym sklepie różnią się od siebie m.in. pojemnością, wyglądem czy kolorem. Wiele z nich nie tylko sprawdza się doskonale podczas samego cuppingu, ale także pełni funkcję dekoracyjną, szczególnie w lokalach urządzonych w stylowy sposób.

Informacje na temat dokładnych wymiarów czy materiału zastosowanego do produkcji czarek znajdują się w opisach. Możesz wybrać model, który trafia w Twoje gusta, a jednocześnie mieści się w założonym budżecie. Są to produkty zarówno minimalistyczne, jak i nieco bardziej ozdobne, o wymyślnych kształtach. Powinny one pojawić się w kawiarniach, palarniach, sklepach z kawą czy w podobnych lokalach. Sprawdź, co dokładnie wchodzi w skład aktualnego asortymentu naszego sklepu internetowego.