Urodziny HAYB -5% 🎂 Przy zakupie dwóch kaw Single Origin próbka kawy Chillwave - Gratis🎁
W dniach 15-21.07.2024

Młynki ręczne Timemore Liczba produktów: 23

image

Design może iść w parze z wysoką jakością, czego przykładem są oferowane w naszym sklepie młynki Timemore. Produkty tej marki zasługują na uznanie z wielu różnych względów. Są wykonane z wyselekcjonowanych surowców, takich jak metal, aluminium bądź naturalne drewno i szkło, co wyróżnia je na tle innych młynków w podobnej cenie. Firma stawia także na ciekawą stylistykę, co widać po wszystkich produktach znajdujących się w jej portfolio. Niestandardowe kolory, ciekawe wykończenia powierzchni czy nietypowe kształty to tylko kilka z wielu cech tej marki lubianej zarówno przez baristów, jak i amatorów domowego przyrządzania kawy w najlepszych warunkach. Koniecznie zobacz wszystkie młynki ręczne Timemorew sklepie Labuna.pl!

Młynki Timemore – najwyższa jakość wykonania w korzystnej cenie

Młynki Timemore przyciągają uwagę klientów głównie dzięki wysokiej jakości ich wykonania. Stalowe żarna służące do mielenia ziaren kawy są nierdzewne i zachowują swoją ostrość przez cały okres użytkowania, co więcej, efekt mielenia za ich pomocą jest zawsze przewidywalny i taki sam. Większość urządzeń tej marki została wyposażona w stabilizację mechanizmu oraz możliwość zmiany grubości mielenia. To bardzo istotna funkcja dla osób, które w swoim domu parzą kawę przy pomocy drippera, Chemexa czy Aeropressu. W konsekwencji jednym urządzeniem można mielić kawę ziarnistą na każdą okazję i do każdego urządzenia. Aluminiowe bądź stalowe korpusy są lekkie i trwałe, a przy tym nie są podatne na zmniejszenie precyzji ich działania. To ogromna zaleta dla osób oczekujących od tych urządzeń wieloletniej trwałości. Rączki ze stali nierdzewnej zakończone wygodną końcówką zapewniają komfortowe użytkowanie. Firma Timemore od 2012 roku ciągle dopracowuje swoje produkty do perfekcji - widać to między innymi po młynkach Timemore.

Design i wzornictwo młynków ręcznych Timemore

Firma Timemore doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w przyrządzaniu pysznej kawy liczą się nie tylko ziarna i sposób ich mielenia, lecz także otoczka towarzysząca całemu procesowi. Właśnie dlatego młynki ręczne Timemore są zaprojektowane przez artystów, którzy zwrócili uwagę na dosłownie każdy szczegół. Marka stawia głównie na naturalne materiały zewnętrzne, takie jak drewno, szkło matowe bądź błyszczące, stal i aluminium. Ekskluzywne surowce świetnie wyglądają w wybranym wnętrzu kuchennym i podkreślają jego elegancję oraz szyk. Nie bez powodu wielbiciele młynków Timemore traktują je jako ozdobę własnej kuchni.

Młynki Timemore – tylko w sklepie Labuna.pl!

W naszym sklepie oferujemy młynki ręczne Timemore w znakomitych cenach. Znajdziesz u nas modele z różnych półek w konkurencyjnych cenach. Naszą kolejną zaletą jest fakt, iż przykładamy ogromną uwagę do jakości obsługi klienta. Na wysłane do nas wiadomości e-mail odpowiadamy tak szybko jak to możliwe, a przez telefon możemy podać wszelkie najistotniejsze cechy wybranego produktu z asortymentu. Ponadto z chęcią pomożemy w wyborze, a także w samym procesie zakupowym, który jest prosty, szybki i przejrzysty oraz w pełni bezpieczny dzięki zastosowaniu certyfikatów SSL i nowoczesnej platformy sprzedażowej. Towar wysyłamy bez zbędnej zwłoki, dbając między innymi o bezpieczne pakowanie i oznaczenie zawartości. Przekonaj się sam!