Urodziny HAYB -5% 🎂 Przy zakupie dwóch kaw Single Origin próbka kawy Chillwave - Gratis🎁
W dniach 15-21.07.2024

Automatyczny młynek marki Fellow Liczba produktów: 5

W naszym sklepie stawiamy głównie na wysoką jakość i dużą ilość dostępnych produktów, wśród których oferujemy wyłącznie marki w pełni godne zaufania. Jednymi z najpopularniejszych urządzeń w ofercie Labuna są młynki Fellow, realizujące czynność mielenia w sposób automatyczny, bez pracy ręcznej. Wszystkie młynki tej marki odznaczają się wieloletnią trwałością, nowoczesnym wzornictwem oraz doskonałą precyzją działania, dzięki czemu stanowią znakomity wybór w danym przedziale cenowym. Skutecznie mielenie i powtarzalne wyniki sprawiają, że urządzenie to jest wybierane przez kawoszy na całym świecie, którzy oczekują najwyższej jakości wykonania, łatwego użytkowania oraz precyzyjnego wykonania wszystkich elementów młynka.

Czytaj więcej

Dlaczego młynki Fellow są zawsze dobrym wyborem?

Młynki automatyczne Fellow mają wiele zalet, dzięki którym są szeroko stosowane w największych i najbardziej znanych kawiarniach. Firma swoje produkty kieruje bowiem do świadomego klienta, oczekującego najwyższej jakości bez żadnych kompromisów. Wśród największych zalet młynków Fellow warto wymienić między innymi wielkość żarna, mającego średnicę 64 mm, co zapewnia znakomite efekty mielenia niezależnie od rodzaju użytych ziaren. Żarno jest płaskie i wykonane ze stali nierdzewnej, dlatego zachowuje swoją ostrość przez cały okres użytkowania. Urządzenia mają możliwość bardzo szerokiej regulacji grubości mielenia – aż 31 stopni, dzięki czemu młynki Fellow są uniwersalne i przeznaczone do wielu różnych metod przyrządzania kaw, od Aeropress, poprzez dripper i Chemex, kończąc na French Press. Firma Fellow zwraca uwagę nawet na najmniejsze szczegóły podczas projektowania swoich urządzeń, znajdziemy w nich między innymi system PID, który gwarantuje zawsze jednostajną, stabilną i przewidywalną pracę w całym zakresie obrotów. Producent stosuje także czujnik kończący proces mielenia - wysyła on sygnał do urządzenia o zaprzestaniu tego procesu po wykryciu braku ziaren w hopperze. To znakomite rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo pracy z młynkiem, a jednocześnie zmniejsza zużycie prądu.

Oryginalna stylistyka młynków Fellow

Młynki automatyczne Fellow są zaprojektowane przez prawdziwych artystów dla koneserów, co sprawia, że cechują się przemyślaną stylistyką. Obudowa modeli jest nowoczesna i ma charakterystyczny dla tej marki kształt, który wygląda znakomicie w kuchniach zarówno nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych. Nie bez znaczenia są także materiały użyte do produkcji młynków automatycznych Fellow. Sztuczne tworzywa ABS mają wysoką jakość, podobnie jak stal nierdzewna oraz aluminium zastosowane na zewnętrznych częściach poszczególnych młynków. Połączenie tych surowców daje profesjonalny efekt, prezentujący się znakomicie w domu czy kawiarni. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż marka dzięki wieloletniej obecności na rynku dopracowała swoje produkty dosłownie do perfekcji i widać to wyraźnie między innymi na podstawie ich stylistyki. Co ciekawe, mimo bardzo skomplikowanej mechaniki, urządzenia Fellow są stosunkowo niewielkie, dlatego znakomicie się sprawdzają również w niewielkich pomieszczeniach.

Zapraszamy do zakupu młynków automatycznych Fellow

W sklepie Labuna znajdziesz najlepsze produkty, a wśród nich młynki Fellow, które są szczególnie popularne wśród klientów oczekujących najwyższej jakości. Właśnie dlatego zawsze stanowią optymalny zakup do dużych i mniejszych kawiarni. Wszystkie młynki automatyczne Fellow dostępne w naszym sklepie są nowe i objęte gwarancją, a każdy z nich jest precyzyjnie opisany na dedykowanej podstronie. Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy szybką odpowiedź na wszelkie pytania - z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości przed zakupem.