Urodziny HAYB -5% 🎂 Przy zakupie dwóch kaw Single Origin próbka kawy Chillwave - Gratis🎁
W dniach 15-21.07.2024

Kawa z palarni Bracia Ziółkowscy Liczba produktów: 8

image

Nic tak rano nie smakuje, jak kawa o doskonale wyważonym, wysublimowanym smaku, wypalana tradycyjnymi metodami w rzemieślniczych, rodzinnych palarniach z długą tradycją. Ci, którzy choć raz spróbowali kaw wychodzących spod ręki Jarosława i Włodzimierza zgodnie przyznają, że w życiu nie pili niczego tak doskonałego w smaku, kryjącego w sobie całą głębię różnorodnych przeżyć. Każda filiżanka takiej kawy to nowa przygoda.

Najlepsze kawy tego znakomitego duetu w ofercie naszego sklepu

Produkowana i dostępna w naszej ofercie kawa z palarni Bracia Ziółkowscy to nie tylko znakomite, mocne jak hollywoodzkie kino akcji espresso. Wśród dokładnie wyselekcjonowanych gatunków i rodzajów kawy znalazły się te przeznaczone do przelewów.

Wielbiciele klasyki docenią z pewnością typowe Włoskie Espresso w wersji mieszanki arabiki z Brazylii z robustą z Indii o łagodnym smaku, w które przyjemnie zostały wkomponowane pikantne i zbożowe nuty. Całość zaś mieści się w czekoladowo-orzechowym profilu smakowym. Kochający aromatyczne połączenie czekolady i orzechów docenią również ciemno palony zestaw amerykańskiej arabiki różnych rodzajów w Słodkim Espresso, o niskiej kwasowości, idealnie nadających się również do kaw typowo mlecznych. Na półkach można znaleźć i Brazylijskie Cerrado Espresso, dla wymagających od kawy niskiej kwasowości i jednocześnie wyrazistego posmaku karmelu i czekolady. Koneserzy unikatowych smaków powinni zaś spróbować Peru Organic-Espresso o profilu czekoladowo-orzechowym z domieszką słodkiego karmelu i orzeźwiającego jabłka. To peruwiańska, średnio palona kawa przeznaczona do kawiarek i ekspresów. Poza wymienionymi, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć innych doskonałych propozycji, wśród których znalazły się: Etiopia Samii Bedessa, Kolumbia Villa Esperanza Decaf czy Peru Organic-Espresso.

Dlaczego warto wybrać kawy właśnie z naszej oferty?

Kawa jest dla nas jedną z najcenniejszych rzeczy na świecie. Zajmując się nią od lat i smakując jej różnorodnych gatunków chcemy naszym Klientom dać wybór jedynie spośród najlepszych producentów i najlepszych propozycji. Według nas kawa to nie tylko jedyny sposób na dobry początek dnia czy powód, aby zatrzymać się na chwilę i porozmawiać z drugim człowiekiem. Filiżanka dobrej kawy to przede wszystkim możliwość znalezienia czasu dla siebie i odkrycia niepowtarzalnych smaków, które nas otaczają.