• Palarnie kawy z Polski i Europy

  • Parametry

Kawy z najlepszych polskich palarni na wyciągnięcie ręki! 

W sklepie internetowym Labuna znajdziesz wysokiej jakości kawy z palarni o doskonałych walorach smakowych. Część z prezentowanych w ofercie produktów pochodzi z asortymentu polskich palarni kawy, które cieszą się popularnością i uznaniem wśród najbardziej wytrawnych smakoszy tego trunku. U nas znajdziesz między innymi kawy od Mikropalarni wypalane w małych piecach Roest czy produkty pochodzące z oferty palarni kawy Enklawa    Nie zabrakło też prawdziwych perełek, takich jak te oferowane przez palarnię Figa Coffee, która została założona przez Mistrza Świata Aeropress 2016, Filipa Kucharczyka. Ta ceniona przez baristów palarnia kawy posiada w swojej ofercie między innymi kawy z Etiopii czy Indonezji! Na koniec prawdziwa gratka dla miłośników ziaren pochodzących z Ameryki Południowej — Manufaktura Kawy przygotowała dla swoich przyszłych i obecnych klientów mieszkanki rodem ze słonecznej Kolumbii, Peru czy Kostaryki. Grzech byłoby ich nie spróbować!

Zagraniczne palarnie prawdziwej kawy — tylko w sklepie internetowym Labuna.pl!

Asortyment naszego sklepu tworzą również produkty pochodzące od dobrych palarni kawy za granicą — zostały one przez nas starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu nasi klienci otrzymują kawę cieszącą się zaufaniem smakoszy i baristów z różnych zakątków świata. U nas znajdziesz między innymi kawy z małej palarni kawy Rum Baba Coffee w Amsterdamie, produkty z holenderskiej palarni Manhattan Coffee Roasters z Rotterdamu, kawę z palarni Father's pochodzącą z Czech czy taką wypalaną w palarni April Coffee Roasters w Kopenhadze. Ogromną popularnością cieszą się między innymi holenderskie palarnie kawy — obok wspomnianych już Rum Baba Coffee i Manhattan Coffee Roasters należy również wymienić palarnię Friedhats, oferującą jedne z najciekawszych kaw dostępnych na naszej stronie. Kolejna ciekawa propozycja to niemiecka palarnia kawyo nazwie Supremo Coffee Roastery, posiadająca w swojej ofercie wiele kaw, które wygrywały konkursy Cup of Excellence.

Kawy o różnym profilu sensorycznym i profilu wypalenia

Wytrawni smakosze doskonale wiedzą, że bogactwo smakowo-zapachowe kawy jest przeogromne — w przygotowanym naparze można znaleźć ponad 1000 różnych aromatów, które w większości wyczują jedynie profesjonalni kiperzy kawy. Zabawę w poszukiwania smaków i nut zapachowych możesz rozpocząć już dziś, wybierając jedną z oferowanych przez nas kaw. Wśród nich znajdziesz kawy o różnym profilu sensorycznym — od takich, w których wyczujesz nuty czekolady, anyżu czy jaśminu, poprzez takie z wyczuwalnym aromatem pomarańczy, mango lub borówek, aż po kawy z nutą zapachowo — smakową białego wina, bergamotki czy brązowego cukru. To jednak nie wszystko! Nasi klienci mogą wybierać spośród kaw o kilku profilach wypalenia, w tym pod filtr oraz w wersji omni roast, nadającej się zarówno do zaparzania w ekspresach przelewowych, jak i ciśnieniowych. Nasz sklep internetowy Labuna powstał z myślą o prawdziwych smakoszach kawy. Jego bogata oferta dedykowana jest zarówno profesjonalnym baristom, jak i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy i nie tylko. Pełen asortyment, który oferujemy naszym klientom, obejmuje między innymi wysokiej jakości urządzenia i akcesoria niezbędne w pracy każdego baristy, w tym: automatyczne i ręczne młynki, akcesoria do cuppingu, różnego rodzaju zaparzacze i czajniki, a nawet części zamienne.