• Kawa do Chemexa

Kawa to wyjątkowy napój z uwagi na swoje walory smakowe. Trudno zastąpić ją czymkolwiek innym. Pozwala na chwilę relaksu, koi i doskonale komponuje się z deserem. Nie każdy jednak może cieszyć się jej smakiem z uwagi na kofeinę, która nie jest wskazana przy wielu dolegliwościach. Z myślą o osobach, które muszą unikać tego składnika, lecz pragną cieszyć się walorami tego wyjątkowego trunku, wprowadziliśmy do oferty wersję bezkofeinową. Oprócz tego w dziale tym otrzymasz również standardowy wariant napoju. Proponujemy ziarna, które zaparzysz w zaparzaczu Chemex. Kawa tak przygotowana smakuje niezwykle wyjątkowo. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych wariantów.

  • Parametry

Produkty do zaparzacza Chemex — kawa o specjalnym profilu smakowym

Produkty ziarniste do parzenia w Chemex, zostały dobrane z uwagi na walory smakowe. Kawa z Chemex charakteryzuje się delikatnym aromatem, konsystencją przypominającą herbatę, dłuższym czasem parzenia. Dlatego otrzymasz tutaj zarówno warianty o profilu sensorycznym, takim jak herbata, żółta śliwka, jak i bergamotka, borówka, limonka, nektarynka czy kakao i orzechy. W ofercie mamy kawę bezkofeinową oraz wersje standardowe. Dzięki temu każdy może dopasować taką odpowiednią do własnych preferencji. Ziarna selekcjonujemy z ogromną starannością, co powoduje, że uzyskany aromat jest naprawdę zaskakujący i wyjątkowy. Z zaparzaczem Chemex najlepiej współgrają kawy z Etiopii, ziarna z Kolumbii po obróbce naturalnej, słodkie kawy z Kostaryki. Sklep internetowy Labuna oferuje je w różnych wariantach, cenach, z różnych palarni... Chemex i kawa idealna — sklep internetowy Labuna

Zadbaliśmy o to, by nasza oferta wyróżniała się na tle innych. Dlatego proponujemy szeroki wybór naszych artykułów o różnych walorach smakowych. Wszystkie pochodzą od najlepszych producentów, dzięki czemu wybierając je, możesz mieć pewność, że uzyskasz niepowtarzalny smak. Chemex to piękny zaparzacz, który doskonale nadaje się jako wyposażenie biura. Tak serwowana kawa może być podana ważnym kontrahentom lub po prostu wypita podczas rodzinnego wydarzenia w towarzystwie deseru. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych wariantów, a także składania zamówień! Rozkochaj się w kawie ze sklepu Labuna!