Urodziny HAYB -5% 🎂 Przy zakupie dwóch kaw Single Origin próbka kawy Chillwave - Gratis🎁
W dniach 15-21.07.2024

Cafflano Liczba produktów: 1

image

Cafflano to producent akcesorii prostych, dostępnych dla każdego, oraz tych innowacyjnych i umożliwiających picie dobrej kawy wszędzie.

Każdy, kto dumnie mianuje się znawcą i miłośnikiem prawdziwej, mocnej kawy, z pewnością doskonale kojarzy markę Cafflano oraz jej produkty i akcesoria służące przygotowaniu tego znakomitego naparu. W kręgach koneserów firma ta znana jest przede wszystkim z innowacyjności i bardzo kreatywnego podejścia do sposobów zaparzania. Słynie z nietypowych zaparzaczy oraz przydatnych akcesoriów.

Co wyróżnia produkty marki Cafflano?

Marka Cafflano na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim kreatywne podejście do picia kawy i sposobów jej przygotowywania. Pod nazwą marki kryje się firma z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu innowacyjnych zaparzaczy – Beanscorp, działająca na rynku od 2013 roku. O sukcesie marki najlepiej świadczy przyznanie jej za dotychczasowe osiągnięcia aż dwunastu nagród i zapotrzebowanie na jej produkty w aż osiemdziesięciu krajach na całym świecie. W naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze produkty tej marki, dzięki którym zapoznasz się z ich specyfiką i wykorzystasz do stworzenia swojego ulubionego, czarnego naparu. Producentowi przyświeca jedna idea: aby móc zabrać swoją ukochaną kawę, gdziekolwiek się jest. Urządzenia z zasady mają być proste w użyciu, wygodne, intuicyjne i możliwe do zabrania w dowolne miejsce.

Jakie są produkty Cafflano i co znajdziesz w naszym sklepie?

Cafflano wywiązało się ze swoich zobowiązań doskonale, co najlepiej widać po czterech flagowych modelach zaparzaczy: Cafflano Klassic, Cafflano Krinder, Cafflano Kompresso i Cafflano Kompact.

Produkty Cafflano do zaparzania kawy są dokładnie takie, jakie powinny być urządzenia przeznaczone do wykorzystywania również poza domem. Wszelkie modele przenośnych zaparzaczy, jakie znajdziesz w naszej ofercie, są kompaktowych rozmiarów, trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i na przeciekanie, proste i intuicyjne w obsłudze. Dzięki nim stworzysz najlepsze espresso, o jakim możesz marzyć, gdziekolwiek będziesz – w podróży, na wakacjach, w pracy czy na służbowych wyjazdach. Urządzenia te są również bardzo praktyczne, a to ze względu na poręczne rozmiary, niewielką wagę i wielorazowy filtr. Są też łatwe w utrzymaniu czystości, a wytwarzane przez nie 9 barów ciśnienia pozwala cieszyć się ulubionym naparem w zaledwie kilka chwil.