• Herbaty marki Teapigs

  • Parametry

Herbaty Teapigs

Najlepsze herbaty marki Teapigs powstały w jej ojczyźnie, w miejscu, gdzie jeszcze do niedawna picie jej o siedemnastej po południu było odwiecznie celebrowanym rytuałem, na który zawsze należało znaleźć czas. Twórcy tej marki postanowili przywrócić Wielkiej Brytanii okres wspaniałości i pokazać, że przerwa w ciągu dnia na filiżankę aromatycznej, naturalnej herbaty dzisiaj jest tak samo ważna, jak kiedyś. Do świętowana w ten sposób spędzanych wspólnie chwil Louise i Nick wybrali najlepszą gatunkowo herbatę oraz codzienne dodatki, smakujące obłędnie w wyszukanych kompozycjach.

Czytaj więcej

Sekret Teapigs i ich herbaty

Teapigs tworzy swoje herbaty od podstaw, wykorzystując jedynie najwyższej jakości komponenty, o których mówią, że są „w całości”. To znaczy, że w kształtnych piramidkach, pozwalających uzyskać sto procent smaku, znajdują się jedynie całe liście herbaty oraz całe owoce i zioła. Producenci twierdzą, że tylko w ten sposób można wydobyć prawdziwą duszę tego uwielbianego przez wieki naparu oraz poczuć to, co jest w nim najcenniejsze: charakterystyczne nuty smakowe i zapachowe, których nie można uzyskać w przypadku siekanych i tracących swoje naturalne właściwości, innych herbat. Założona w 2006 roku firma dba o jakość swoich produktów na kilku poziomach – przede wszystkim pozyskuje najlepsze składniki ze zrównoważonych plantacji, dbając jednocześnie o zajmujące się nimi lokalne społeczności, jak i o swoich pracowników, dzięki którym powstają.

Produkty Teapigs w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze i najbardziej oryginalne propozycje od Teapigs – sklep zaopatrzony jest w takie propozycje, jak niskokaloryczne połączenie mięty i czekolady, lukrecji z miętą pieprzową, rumianek czy super owoce. Każda piramidka pozwala cieszyć się niepowtarzalnym naparem w zaledwie trzy minuty od zalania jej wrzątkiem. Nie musisz nic więcej robić – po tym czasie pozostaje już tylko delektować się darami natury, które przywędrowały od Teapigs prosto do naszego sklepu.