Urodziny HAYB -5% 🎂 Przy zakupie dwóch kaw Single Origin próbka kawy Chillwave - Gratis🎁
W dniach 15-21.07.2024

Serwery na kawe - dzbanki do kawy Liczba produktów: 22

Tiamo Coffee Server- 400ml
Produkt niedostępny
 
Tiamo Coffee Server- 650ml
Tiamo Coffee Server- 650ml
Produkt niedostępny
 
Kinto- Server Amber- 300ml
Produkt niedostępny
 

Serwery do kawy to specjalne naczynia pozwalające na komfortowe nalewanie kawy do filiżanek. Są one wykonane z trwałych materiałów, które z powodzeniem przetrwają wiele lat intensywnego korzystania. W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli takich produktów - różnią się one od siebie m.in. pojemnością czy obecnością pokrywki. To sprawdzone produkty idealne dla miłośników kawy, którzy parzą ją w nieco większych ilościach.

Czytaj więcej

Dostępne dzbanki szklane do kawy cechują się wysoką jakością wykonania i stylowym wyglądem. Wiele z nich można z powodzeniem umieścić w kuchence mikrofalowej w celu podgrzania ich zawartości. Są to produkty łatwe w użytkowaniu, na co wpływa m.in. zastosowanie specjalnych rączek z tworzywa sztucznego. Po boku większości szklanych dzbanków do kawy umieszczono miarkę, dzięki której możesz sprawdzić, jak dużo kawy znajduje się aktualnie w naczyniu i przygotować odpowiednią jej ilość.

Szeroki wybór serwerów do kawy

Dostępne serwery do kawy są dostępne w różnych wersjach. Ogromne znaczenie ma wybranie takiej pojemności, która sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Oferujemy dzbanki do kawy mieszczące zaledwie 360 ml oraz takie, które pomieszczą nawet 800 ml płynu. Wśród dostępnych produktów znajdziesz także te o pojemności 450 ml i 600 ml. Dzięki temu możesz samodzielnie zdecydować, jak duży dzbanek przyda się w Twoim domu. Większe modele są idealnym wyborem w przypadku spotkań dla dużej grupy osób, a mniejsze - picia kawy o poranku wraz z partnerem, bez konieczności parzenia jej osobno.

Niektóre dzbanki do kawy zostały także wyposażone w specjalną pokrywkę, która chroni napój przed zbyt szybką utratą ciepła. Dzięki temu spełniają one oczekiwania wymagających użytkowników, którym zależy na maksymalnej funkcjonalności kupowanych produktów. Pokrywka może być wykonana zarówno z tworzywa sztucznego, jak i szkła uszczelnionego silikonem. To stylowe naczynia, niezbędne w domu każdego kawosza organizującego spotkania przy tym pełnym smaku napoju i cieście. W dzbanku można także zaparzyć herbatę, w zależności od własnych potrzeb.

Wysoka jakość wykonania serwerów do kawy

Dzbanki do kawy z naszej oferty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mowa tu m.in. o rączce z tworzywa sztucznego, a także szkle, które jest odporne na działanie skrajnych temperatur. Dzięki temu do naczynia można z powodzeniem nalać świeżo zaparzoną, gorącą kawę. Niektóre z dostępnych produktów są także kompatybilne z innymi produktami tej samej marki, np. dripperami. Oferujemy także wyroby stworzone z wykorzystaniem oryginalnego japońskiego szkła, odpornego m.in. na działanie bardzo wysokich temperatur i pozwalajacych na podgrzewanie w mikrofali.

Szklane dzbanki do kawy w większości przypadków mają także specjalną przykrywkę, która pozwala na utrzymanie wysokiej temperatury napoju przez dłuższy czas. To świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy planujesz podawać kawę podczas towarzyskich spotkań, kiedy to goście stopniowo rozlewają napój do swoich filiżanek, zgodnie z własnymi preferencjami.