• Marki herbat

  • Parametry

Cenimy sobie różnorodność i możliwość wyboru, dlatego w naszym sklepie można znaleźć propozycje najlepszych, światowych producentów herbaty. To napary, które swoim aromatem przeniosą Cię w egzotyczny świat znanych plantacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i chęci zaoferowania jedynie gatunków najwyżej cenionych przez specjalistów, proponujemy w swoim sklepie dwie marki herbat, produkujące wyszukane i niezapomniane w smaku kompozycje, przygotowywane zawsze z największą starannością. To firmy: Teapigs oraz Teasome, których produkty w Europie uważane są za prawdziwy rarytas. Dlaczego wybraliśmy właśnie te dwie marki?

Herbaty Teapigs

W wygodnych do zaparzania piramidkach, tworzonych z pasją przez Teapigs, można odkryć głębię niespotykanych smaków i zaskakujących połączeń. To jedna z nielicznych herbat, w którychmarka postanawia łączyć smak czekolady i mięty oraz innych ziół. Napar jest gotowy do spożycia po zaledwie trzech minutach od zalania filiżanki wrzątkiem, zaś przyjemność z picia tej herbaty pozostaje z Tobą na długo.

Sama marka herbaty Teapigs powstała w 2006 roku dzięki zaangażowaniu i pomysłowi dwojga ludzi, chcących powrotu Brytyjczyków do picia prawdziwej, dobrej herbaty. Nick i Louise postanowili stworzyć własną markę, opierającą się na czterech zasadach działania. Ideologia firmy zakłada wykorzystywanie jedynie najlepszej jakości liści herbaty, naturalnych i ekologicznych ziół i dodatków. Wszystkie komponenty potrzebne do stworzenia tych niebanalnych kompozycji herbacianych pozyskiwane są ze zrównoważonych upraw, a pracownicy działają na rzecz społeczności odpowiedzialnej za przygotowywanie upraw w Brentford. Ostatnim filarem firmy jest inwestycja w rozwój samych pracowników, bo to od ich pasji i miłości do dobrej herbaty zależy sukces marki. Sama herbata zaś jest przygotowywana „w całości”, co oznacza, że w każdej piramidce znajdziesz całe liście herbaty, owoce i dodatki.

Herbaty Teasome

Nasza druga propozycja marki najlepszych herbat to Teasome. To herbaty liściaste, sypane, o niepowtarzalnym aromacie i oryginalnych, brzmiących nieco tajemniczo, nazwach, jak herbata zielona Jasmine Tips, Oolong Golden Lily czy czarna Kenya Kericho.

Teasome tworzy herbaty marki premium, dedykowane nie tylko indywidualnym klientom, ale przede wszystkim gastronomii. Można je spotkać we wszystkich najlepszych restauracjach w Polsce – oraz w naszym sklepie. W asortymencie posiadamy wszystkie najciekawsze propozycje pochodzące od producenta, ceniącego sobie przede wszystkim jakość wykorzystywanych składników, ich ekologiczne pochodzenie oraz brak sztucznych barwników i aromatów. To sto procent natury i pełnia smaku dla każdego.