• Filtry do kawy Cafec

  • Parametry

Parzenie kawy z zastosowaniem niektórych urządzeń wymaga użycia specjalnych filtrów. To właśnie one odpowiadają za nieprzepuszczanie do napoju drobinek ziaren, które mogą być uciążliwe podczas picia. Z tego powodu powstały specjalne filtry do kawy Cafec, wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Pasują one do określonych modeli dripperów. Szczegóły dotyczące kompatybilności takich elementów z urządzeniami zostały zawarte w opisach każdego z nich.

Oferujemy filtry do kawy Cafec w wielu odsłonach. Są to produkty dostępne w dwóch wariantach- pakowane po 40 i 100 sztuk w pudełku, dlatego możesz samodzielnie dopasować odpowiedni wariant do częstotliwości picia kawy. Znaczenie ma również materiał, z którego wykonano dany produkt, a także jego wielkość. Warto bowiem kierować się dokładnymi wymiarami filtra, by móc wygodnie założyć go na urządzenie.

Filtry do kawy Cafec, czyli wysokiej jakości produkty

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi filtry do kawy Cafec, które zostały wykonane ze specjalnych włókien abaca. Taki materiał jest wytrzymały, a przy tym o ma odpowiednią grubość. W ten sposób można zapewnić doskonały przepływ wody, a parzenie kawy przebiega bardzo szybko. Do stworzenia wybranych filtrów do kawy Cafec wykorzystano nie tylko włókna abaca, lecz także standardową pulpę drzewną. Propozycja ta to znakomity wybór w przypadku osób, które stawiają na ekologiczne rozwiązania. Takie filtry łączą w sobie świetną przepuszczalność, zarówno cieczy, jak i powietrza, trwałość oraz elastyczność.

W naszym sklepie znajdziesz także filtry do kawy Cafec składające się z aż trzech warstw krepy dwustronnej. W ten sposób można usunąć z napoju nawet bardzo drobne elementy ziaren, czyli charakterystyczny pył osadzający się na dnie filiżanki. Oferujemy też filtry bez krepy, które pozwalają na uzyskanie napoju o głębokim aromacie. Wówczas papier jest na tyle gęsty, by usunąć drobny pył, a jednocześnie zapewnić swobodny przepływ wody.