• Zaparzacze do kawy Tiamo

image

Wszędzie tam, gdzie jest kawa, musi znaleźć się i dobrej jakości zaparzacz. Gdzie w takim razie, jak nie u tajwańskiego producenta Tiamo, można szukać takich właśnie akcesoriów do przygotowywania tego szlachetnego naparu? Obecnie to jeden z największych producentów sprzętu związanego z profesjonalnym zaparzaniem kawy zarówno w obiektach gastronomicznych, jak i dla prywatnych użytkowników. Poza urządzeniami można znaleźć u niego również niezbędne, dodatkowe akcesoria i gadżety. Wszystkie one mają jedną wspólną cechę: są wysokiej jakości. Nie można im odmówić również nowoczesnego designu oraz trwałości, która pozwala cieszyć się z picia ukochanej kawy znacznie dłużej.

  • Parametry

Tiamo - Smart2 Dripper Blue
Tiamo - Smart2 Dripper Blue
Produkt niedostępny

Co z oferty Tiamo znajdziesz w naszym sklepie?

Tajwański producent specjalizuje się w tworzeniu sprzętu dla baristów oraz prywatnych amatorów parzenia kawy metodą przelewową. Z ich logo można nabyć takie produkty, jak drippery, młynki, syfony czy serwery. Wykonane są one nie tylko z wysokiej jakości komponentów, ale i z dbałością o detale. Dzięki temu zaparzanie w nich codziennie kawy jest nieodmiennie ogromną przyjemnością.

Również w naszej ofercie pojawiła się propozycja marki Tiamo. Jest nią Smart 2 Dripper, przeznaczony do jednorazowego przygotowania od 1 do 4 filiżanek naparu. Smak kawy stworzonej przez to niewielkich rozmiarów urządzenie pozwala wydobyć całą głębię palonych ziaren. Wszystko za sprawą dwuetapowego procesu zaparzania, gdzie pierwszy przypomina metodę French Press, by następnie przepuścić płyn przez papierowy filtr. W efekcie miłośnik kawy dostaje klarowny, intensywny i mocno pobudzający zmysły napój, w którym doskonale wyczuwa się wszystkie profile sensoryczne.

Czy warto kupić u nas coś od Tiamo?

Jeśli cenisz sobie bogaty smak kawy i nie jest Ci obojętne, w jakim urządzeniu oraz w jaki sposób parzysz ją codziennie, dripper od Tiamo będzie doskonałym pomysłem. Dzięki temu urządzeniu, każda filiżanka kawy będzie smakować obłędnie. Producent ten jest znany w świecie i ceniony za wysoką jakość swoich produktów i ich innowacyjność, przy jednoczesnym ograniczaniu rozmiaru produktów. To rzecz, której nie może zabraknąć do pracy profesjonalnemu bariście ani doświadczonemu kawoszowi.