Urodziny HAYB -5% 🎂 Przy zakupie dwóch kaw Single Origin próbka kawy Chillwave - Gratis🎁
W dniach 15-21.07.2024

Kawa do parzenia w dripperze Liczba produktów: 15

Istnieje wiele sposobów na przygotowywanie poszczególnych napojów, czego najlepszym przykładem może być kawa. Dripp od pewnego już czasu stanowi jedną z najpopularniejszych metod jej parzenia, często określaną po prostu jako przelewowa. Jeśli również Ty stosujesz się do jej zasad i korzystasz ze specjalnego urządzenia, aby uzyskać potrzebną Ci ilość ulubionej kawy, na pewno zainteresuje Cię oferta sklepu Labuna. Składają się na nią bowiem różnego rodzaju produkty, idealnie nadające się do przygotowywania w dripie ze względu na swoje właściwości, dostępne przy tym w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jaka kawa do dripa? 

Według profesjonalnych baristów kawa do dripa powinna być jasno palona, ponieważ wtedy jest w stanie zachować jak najwięcej swoich walorów smakowych, a zarazem odpowiednio dużą ilość kofeiny – składnika odpowiadającego za pobudzanie do działania. Wbrew pozorom nie zawsze więc ciemno palone kawy należą do tych szczególnie mocnych. Niezależnie jednak od swoich upodobań możesz być pewien, że w sklepie Labuna znajdziesz produkty dostosowane do swoich potrzeb oraz trafiające w Twój gust. Oferujemy bowiem kawy do dripa pochodzące z różnych krajów, m.in. Peru, Rwandy, Gwatemali czy Jemenu. Różnią się one jednak nie tylko miejscem, w którym są uzyskiwane, ale też pod względem profilu sensorycznego, metody obróbki oraz odmiany botanicznej.

FRIEDHATS ETIOPIA SHANTAWENE 250 g – jedna chętniej wybieranych kaw do dripa przez naszych Klientów

Jaka kawa do dripa pozwoli uzyskać napój zdolny odpowiednio pobudzić, ale zarazem zapewnić maksymalne doznania smakowe? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy kawosz ma przecież inny gust, a w związku z tym nie istnieje jeden, uniwersalny produkt, który byłby w stanie zadowolić wszystkich. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, warto postawić przede wszystkim na kawy jasno lub ewentualnie średnio palone, ponieważ to właśnie z nich jest najłatwiej otrzymać napar o pożądanym smaku i aromacie. Jedną z kaw do dripa, chętnie wybieraną przez naszych Klientów, jest FRIEDHATS ETIOPIA SHANTAWENE 250 g, charakteryzująca się jasnym stopniem palenia, a także mocną słodyczą, delikatną goryczą oraz średnim poziomem kwasowości. Wyczuwalne smaki w jej przypadku to natomiast: kwiaty i mleczna czekolada

Oferujemy kawy do wypalania w dripperze polecane przez profesjonalistów

Chcąc sprawdzić, jaka kawa do dripa zdoła w największym stopniu zadowolić Twoje kubki smakowe, najlepiej po prostu postawić na jedną z tych, które oferujemy Klientom sklepu Labuna. Na tę kategorię produktów składają się ziarna wyselekcjonowane przez znawców przelewowej metody wyparzania, dlatego zachodzi duże prawdopodobieństwo, że jedna z nich (lub więcej) okaże się tą najwłaściwszą w Twoim przypadku. Jeśli więc nie chcesz samodzielnie poszukiwać kawy do dripa, zaufaj nam, sięgając po jedną z proponowanych w tym miejscu. Pójdź śladami wielu innych Klientów, którzy nie żałują swojej decyzji i od momentu zakupu wybranych ziaren regularnie uzyskują z nich ulubione napoje, zawsze gdy tylko poczują potrzebę ich spożycia.