• Fellow

image

Fellow to kolejny producent akcesorii do kawy, które swoim designem wyróżniają się na tle innych. Amerykański start-up postawił na nowoczesność i minimalizm, a w swoich produktach bazuje głównie na stali nierdzewnej i ceramice.

  • Parametry

Czajniki Fellow

Wśród producentów oferujących akcesoria do przygotowywania kawy nie mogło zabraknąć również znakomitego, amerykańskiego start-up'u, który postawił na innowacje i nowoczesne podejście do picia kawy. Marka pochodzi z samego serca San Francisco, gdzie do projektowania rewelacyjnych akcesoriów do parzenia kawy tchnęła projektantów miłość do tego mocnego, aromatycznego napoju. Dopracowane, perfekcyjne pod względem zarówno designerskim, jak i użytkowym, produkty Fellow uzyskały w 2018 roku prestiżową nagrodę Red Dot Award za zaprojektowanie jednego ze swoich flagowych dzisiaj czajników elektrycznych – Stagg EKG, również dostępnych w naszej ofercie.

Dostępne produkty marki Fellow w naszym sklepie to najchętniej wybierane i cieszące się największym zainteresowaniem modele tego producenta. Rekomendowane przez nas czajniki są niezawodne, trwałe, solidne i odporne na uszkodzenia, a używanie ich każdego dnia jest przyjemne i niekłopotliwe.

Dlaczego warto wybrać czajnik Fellow?

Czajnik Fellow to jeden z najlepiej rozpoznawalnych akcesoriów do parzenia kawy, jakie zostały zaprojektowane przez tę markę. Głównymi materiałami, z jakich są tworzone, jest niezawodna stal nierdzewna oraz wysokogatunkowa i bardzo estetycznie prezentująca się ceramika. Niepowtarzalny, ergonomiczny i przemyślany kształt, zwłaszcza szyjki czajnika, pozwala na bardzo precyzyjne przelewanie zagotowanej wody i odmierzenie jej odpowiedniej ilości. Jednorazowo w czajniku Fellow można zagotować aż 900 ml wody, dzięki czemu naraz można przygotować do kilku kubków lub filiżanek ulubionego napoju w krótkim czasie. Za ten ostatni aspekt odpowiedzialna jest grzałka o mocy aż 1200 W. Potencjometr o szerokim spektrum pozwala na ustawienie temperatury w zakresie od 40 do 100 stopni Celsjusza, dzięki czemu można z łatwością przygotować dowolny napar czy napój. Dodatkowym atutem i jednocześnie tym, co przeważa na stronę marki porównując ją do konkurencji, jest wyposażenie produktu Fellow z naszego sklepu internetowego i stacjonarnego w wygodny i dodatkowo jeszcze ułatwiający przygotowanie napojów wyświetlacz LCD.