
-
-
Koszyk jest pustySuma 0
- Kategorie
-
Wilfa Svart Black - CGWS-130B










Wpisz swój e-mail |
Opinie | |
Wysyłka / Odbiór | 48 h |
Cena przesyłki od: | 0 |
Młynek Automatyczny Wilfa Svart Black - CGWS-130B
Poza eleganckim wyglądem młynek Wilfa oferuje dużą funkcjonalność. Przeznaczony jest do mielenia kawy pod alternatywne metody parzenia. Posiada stalowe żarna i dzięki dobrej stabilizacji zapewnia dobre i równe mielenie.
Żarna: Stalowe żarna zapewniają szybkie i równomierne mielenie. Stal nierdzewna gwarantuje trwałość na wiele lat i niezliczone kilogramy zmielonych ziaren.
Regulacja mielenia: To niezwykle proste - dzięki pięciu sugerowanym ustawieniom możesz łatwo zmielić kawę do French press, aeropressu lub drippera . Żarna można regulować w sposób ciągły, a dodatkowa skala ułatwia regulację.
Charakterystyka:
- Wbudowany timer umożliwia każdorazowe precyzyjne ustawienie czasu mielenia.
- Hopper mieści 250 g ziaren, a praktyczny pojemnik na mieloną kawę jest wykonany z tworzywa sztucznego z filtrem UV. - Młynek wyposażona jest również w system ochrony silnika przed przeciążeniem.
- Wysokość: 28 cm, szerokość: 16 cm