• HAYB- Polska

image
Palarnia kawy Speciality HAYB 

Sklep internetowy Labuna.pl to miejsce, w którym czeka na Ciebie kawa z uznanych palarni w Polsce i Europie — wśród nich nie mogło zabraknąć takich marek, jak: Audun Coffee, Manhattan Coffee Roasters, LaCava, Rum Baba Coffee, Mikropalarnia, Manufaktura Kawy, Kyoto Coffee Roasters czy Friedhats. Nasi klienci mogą wybierać spośród kaw oferowanych przez palarnie z Czech, Danii czy Holandii, jak również naszych rodzimych firm. Jedną z nich jest palarnia kawy HAYB działająca w Warszawie. 

Firma i jej twórcy na pierwszym miejscu stawiają jakość — ziarna kawy oferowanej przez palarnie są ręcznie zbierane, często na mikroplantacjach, specjalizujących się w produkcji surowca najwyższej jakości. W ofercie palarni, która zmienia się w zależności od dostępności surowca, znajdziesz około 10-15 kaw. Wśród nich nie brakuje kaw wypalonych pod espresso oraz takich, które rewelacyjnie sprawdzają się do parzenia metodami przelewowymi. 

  • Parametry

    Gorąca, aromatyczna kawa na początek dnia? Jasne, że tak! Pytanie tylko: jaki rodzaj i odmianę wybrać? Z pomocą przychodzą znane i lubiane palarnie kawy, w których ofercie znajdziesz najlepsze kawy na świecie. Gdzie jest znaleźć? Wychodząc naprzeciw najbardziej wygórowanym gustom i oczekiwaniom wytrawnych kawoszy, stworzyliśmy sklep internetowy Labuna.pl, w którego asortymencie nie brakuje kaw, urządzeń i akcesoriów niezbędnych do amatorskiego i profesjonalnego parzenia kawy — od różnego rodzaju czajników, dzbanków i młynków, poprzez filtry do kawy, aż po akcesoria do cuppingu.   Spora część dostępnego asortymentu to jednak kawa, która pochodzi z oferty najlepszych, polskich i zagranicznych palarni — naszym klientom oferujemy najwyższej jakości ziarna, uprawiane w różnych zakątkach świata. U nas znajdziesz kawę z Afryki, Azji czy Ameryki Południowej i Środkowej. Oferowane produkty różni nie tylko pochodzenie, ale też profil wypalenia i profil sensoryczny.

Krótki przewodnik po kawach HAYB

HAYB Speciality Coffee to różnorodna oferta kaw palonych pod espresso lub pod filtr, czyli takich nadających się do metod przelewowych. Którą z nich wybrać? Przede wszystkim kieruj się tym, w jaki sposób parzysz kawę oraz jakie nuty smakowe i aromatyczne Ci najbardziej odpowiadają. Druga kwestia sprowadza nas do profilu sensorycznego — tutaj możesz wybierać między innymi spośród kaw z wyczuwalną nutą kwiatową lub owocową. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się na przykład kawy z delikatnie wyczuwalnym aromatem czarnej lub czerwonej porzeczki, limonki, mango, jabłka oraz pomarańczy i cytrusów.

Kawy HAYB to produkty pochodzące z upraw zlokalizowanych w różnych częściach świata. W ofercie palarni dostępnej na naszej stronie znajdziesz między innymi odmianę Oasias Carrasco rodem z Peru o lekko kwiatowym aromacie z nutami czerwonej porzeczki, kenijskie Kiambu z wyczuwalnym aromatem karmelu i limonki oraz odmianę El Mirador pochodzącą z Kolumbii z nutką pomarańczy, mango i czerwonego jabłka. A Ty? Na którą z nich się dzisiaj skusisz?

Wyjątkowe kawy dedykowane najbardziej wybrednym kawoszom

Wybór najlepszej kawy nie należy do najłatwiejszych, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają eksperymentować z odmianami z różnych zakątków świata. Postanowiliśmy nieco ułatwić naszym klientom wyszukiwanie — na indywidualnych kartach każdego z oferowanych produktów znajdziesz najważniejsze informacje o konkretnej kawy, w tym: jej profil sensoryczny, odmianę botaniczną, profil wypalenia czy bardziej techniczne dane, takie jak gramatura.

Jeśli masz problem z dokonaniem wyboru lub szukasz konkretnej odmiany, to koniecznie skontaktuj się z obsługą klienta — nasi pracownicy chętnie doradzą i odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania. Skontaktujesz się z nami na trzy sposoby — za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu lub numeru infolinii dostępnego na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i oczywiście do zakupów!