• Timemore - Ice Dripper Set, Cold Brew

Tworzywo: Szkło, Tworzywo
249.00
szt. Dodaj do ulubionych
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Czas wysyłki/odbioru do: 6 dni
Cena przesyłki od: 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0 zł (Warszawa - Płocka 22A) 0
Kurier (Pobranie) 5
Kurier DPD 6
Timemore Ice Dripper

Kto w słoneczne dni nie chce się napić orzeźwiającego coldbrew? Ice dripper od Timemore w tym pomoże, specjalnie zaprojektowany pod drippa na lodzie. 

Prosta konstrukcja kontynuuje nowoczesny minimalistyczny styl TIMEMORE Prosta obsługa za pomocą regulatora zaworu wodnego i precyzyjnej kontroli prędkości kapania, aby zapewnić efekt powolnej ekstrakcji. Czas ekstrakcji trwa ok. 2-4 godzin. 

Do wyprodukowania drippera użyto m. in. szkła borokrzemowego które jest odporne na ciepło  oraz z tworzywa PTCG. Wysoka przepuszczalność światła, dobra odporność na temperaturę, bezpieczny w użyciu.Ekstrakcja lodu sprawia, że ​​kawa jest bardziej aromatyczna.
Zrób własną zimną i orzeźwiającą filiżankę lodowej kawy w domu.

Wymiary:
Pojemność: 400 ml
Wysokość: 32 cm
Szerokość: 8 cm
Waga: 640g

 

 

Instrukcja użycia:

Potrzebujesz: mielonej kawy, kostek lodu i zimnej wody.

1. Około 30 g kawy 360 ml wody. Dodaj kawę do pojemnika na kawe, zmiel na grubość soli morskiej. Jeśli zmielisz zbyt drobno filtr siatkowy się zatka.

2. Zalej kawę niewielką ilością wody, dzięki czemu kawa będzie płaska, następnie umieść bibułę filtracyjną na wierzchu zmielonej kawy. Zapewni to równomierne rozprowadzenie wody i że cała kawa zostanie zużyta w procesie. W przeciwnym razie powstaje dziura w kawie a smak będzie niespójny .

Pojemnik na kawę powinien dobrze przylegać do górnego pojemnika.

3. Weź dripper i wyłącz zawór, aby zatrzymać przepływ wody.Umieść górny pojemnik na dolnym szklanym pojemniku, dodaj lód do pierwszego znaku na górnym pojemniku. Następnie weź zimną wodę i wlej do linii oznaczonej 4 na serwerze.

4. Upewnij się, że zawór jest najwolniejszy. Ustawienie O = zamknięcie zaworu, regulacja przepływu wody w skali od 1 do 4. Ustaw zawór wpozycji 1 - 1,5 co daje nam około 7 kropli w 10 sekund.

5. Załóż pokrywkę i pozwól jej wykonać swoją pracę. Zajmuje około 2-4 godzin.

 

Oznaczenia na serwerze:

2 = 200 ml,

3 = 300 ml,

4 = 400 ml

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.