• Kategorie
  • Szukaj
  • Manhattan Coffee Roasters

image

Poznaj smak i aromat kaw z najbardziej odległych zakątków świata!

Manhattan Coffee Roasters Rotterdam to jedna z wielu palarni, których kawy znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Inne znane marki cieszące się uznaniem klientów i wygrywające prestiżowe konkursy to między innymi: Rum Baba Coffee, LaCava, April Coffee Roasters, Enklawa Palarnia Kawy oraz wiele, wiele innych. Co łączy je wszystkie? Odpowiedź może być tylko jedna — ogromna pasja i zaangażowanie w palenie kawy, które doceniają najbardziej wytrawni kawosze na całym świecie.

Wróćmy jednak do palarni Manhattan Coffee Roaster działającej w Rotterdamie — firmę założyli i prowadzą wieloletni profesjonaliści zajmujący się kawą oraz wielokrotni mistrzowie baristów — Ben Morrow i Esther Maasdam. Ich głównym celem jest palenie kawy, która pobudzi kubki smakowe nie tylko profesjonalnych baristów, ale przede wszystkim osoby, które kawę po prostu kochają i nie wyobrażają sobie bez niej życia. A Ty, do której grupy należysz?

Kawa Manhattan Coffee Roasters — dla wytrawnych znawców i nie tylko

Szukasz kawy o niepowtarzalnym i głębokim smaku? Zależy Ci na wysokiej jakości ziarnach pochodzących z różnych zakątków świata? A może szukasz nowych smaków i aromatów? W ofercie palarni Manhattan Coffee Roasters znajdziesz i jedno, i drugie! Pełen asortyment tego producenta obejmuje wysokiej jakości kawy pod filtr różniące się między innymi profilem sensorycznym — wśród nich nie mogło zabraknąć odmian, których aromat przywołuje skojarzenia z białymi kwiatami, czekoladą, likierem owocowym, pralinkami, słodkimi winogronami, a nawet gumą balonową!

Wybrane kawy pochodzą z plantacji zlokalizowanych głównie w Ameryce Południowej i Środkowej — panamska odmiana Geisha z nutką jaśminu i cytryny, brazylijska Yellow Catuai zaskakująca słodkim aromatem czekolady i pralinek czy kolumbijska odmiana Castillo o profilu sensorycznym malina i liczi to tylko niektóre propozycje. Fanom słodkich i rześkich kaw z pewnością przypadną do gustu również odmiany ziaren z plantacji w Afryce, w tym mieszanka odmian Bourbon, Bourbon Mayaguez 71 i Jackson zaskakująca aromatem pomarańczy i czerwonych owoców.

Wybierz kawę, którą pokochają Twoje kubki smakowe!

Manhattan Coffee Roastery i oferowane przez holenderską palarnię kawy to prawdziwa gratka dla fanów kaw z różnych rejonów świata. Tylko jak wybrać najlepszą z nich? Postanowiliśmy nieco ułatwić wybór naszym klientom, tworząc indywidualne karty produktów — znajdziesz na nich informacje dotyczące między innymi gramatury, odmiany botanicznej czy profilu sensorycznego wybranej kawy. Na stronie konkretnego produktu nie zabraknie też opinii osób, które zdążyły wypróbować kawę przed Tobą.

Masz pytania dotyczące oferty? Szukasz odpowiedniej kawy na prezent dla bliskiej Twemu sercu osoby? Koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta — możesz to zrobić na kilka sposobów, na przykład za pośrednictwem dostępnego na stronie czatu. Zapraszamy!