• Dear judges Coffee - Kolumbia Bet-El Cesar Ledesma- 90g

Data palenia: 15.01.2024

Mielenie
Profil sensoryczny: Śliwka, Owoce tropikalne, Przyprawy, Morela, suszone czerwone owoce
Obróbka: Lactic Anaerobic
Wysokość uprawy: 1600 m n.p.m
Odmiana botaniczna: Pink Bourbon
Profil wypalenia: Pod filtr
Brak towaru
72.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka / Odbiór 24 h 🚀/ "od ręki" Ul. Płocka 22A 🏡
Cena przesyłki od: 12.99
Odbiór osobisty 0 zł (Warszawa - Płocka 22A) 0
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier Inpost 14.99
Kurier (Pobranie) 18
Kurier DPD 22.5
Waga 0.09 kg

Dear judges Coffee - Kolumbia Bet-El Cesar Ledesma- 90g

Natural Lactic Anaerobic Kolumbia nie jest jeszcze zbyt znana, ale już jest wybierana przez najlepszych ekspertów od kawy, takich jak Scott Rao. Połączenie różnorodności terroir i przetwarzania daje niespotykane aksamitne odczucie w ustach i złożoność smaków. 

Finca Betel znajduje się w zachodnich Kordylierach kolumbijskich Andów w magicznym miejscu położonym w gminie Calima Darién, wiosce Remolinos, około 1600 metrów nad poziomem morza, ciesząc się obszarem o nieocenionej agroekologii, z glebami wulkanicznymi, deszczami i stałymi bryzami z Prądy Oceanu Spokojnego, które wpływają do kanionu Rio Grande i wznoszą się na zachód w kierunku tamy jeziora Calima, nadają uprawom kawy wyjątkowe cechy.

Profil sensoryczny tej kawy to: suszoone owoce, suszone śliwki, morele, przyprawy, grillowanego ananasa i owoców tropikalnych, ciemnej czekolady i naprawdę interesującej i złożonej kwasowości wszelkiego rodzaju.

Pique smakowe zaczyna się 3-4 tygodnie po paleniu i trwa 8 tygodni (należy unikać spożywania 1-2 tygodni po wypale, ponieważ profil smakowy nie będzie jeszcze w pełni rozwinięty) Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o Halogenie odsłuchaj podcast w Stronghold in Time Wendelboe Podcast #9 z Mortenem z CoffeeMind

Kawa jest palona przez Jane Lash - SCA AST w zakresie  sensoryki i palenia kawy, sędzia WCE w World Brewers Cup i World Coffee Roasting Championship.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.