• 39arita - Cera filtr rozmiar 02

Tworzywo: Ceramika
Brak towaru
279.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka / Odbiór 24 h 🚀/ "od ręki" Ul. Płocka 22A 🏡
Cena przesyłki od: 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0 zł (Warszawa - Płocka 22A) 0
Kurier (Pobranie) 5
Kurier DPD 6
39arita - Cera filtr rozmiar 02

Cerafilter pomaga poprawić smak i konsystencję napoju, jednocześnie odfiltrowując osad, aby poprawić jakość. Cerafilter jest wykonany z porowatej ceramiki z licznymi porami o wielkości kilku mikronów, które usuwają zapach i zanieczyszczenia, ale zachowują wszystkie minerały i aromaty. Może być również używany jako alternatywa dla zwykłego oczyszczacza wody. Oprócz kawy może być również używany do zielonej herbaty, czarnej herbaty, wina lub innego dowolnego napoju z którego chcesz wydobyć pełen potencjał napojów. Należy pamiętać, że zaraz po ekstrakcji cały korpus drippera będzie gorący. Proszę obsługiwać z uchwytem.

Przyjazne dla środowiska

Cerafilter to ekologiczny filtr do kawy, który można wielokrotnie myć i ponownie używać jako zamiennik filtrów papierowych lub tkaninowych. W porównaniu do tradycyjnych dripperów, które nie wymagają papieru, ten dripper ma bardzo wysoką zdolność wyłapywania drobnych cząstek i innych cząstek, tworząc czystą i smaczną kawę.

Codzienna pielęgnacja

Zwykle po użyciu, gdy fusy i zanieczyszczenia zatykają filtr, umyj w wodzie lub gorącej wodzie. Należy unikać mycia z detergentem. Proszę nie używać zmywarki.

1. Wyrzuć pozostałości kawy z filtra cera. Odwróć filtr cera do góry nogami i usuń kawę z filtra. Zrób to jak najszybciej, ponieważ usunięcie kawy po wyschnięciu staje się trudne.

2. Umyj filtr cera wodą. Dokładnie spłucz, aby nie pozostały żadne fusy z kawy. Proszę nie szorować filtra Cera szczotką lub szczotką metalową, ponieważ może to uszkodzić filtr.

3. Kąpiel w gorącej wodzie - Umieść filtr cera w gorącej wodzie, aby usunąć olej kawowy. Usuwanie jest zakończone, gdy nie pojawia się kolor. Przechowując filtr Cera, pozostaw go do naturalnego wyschnięcia przed odłożeniem. Ma to na celu uniknięcie rozwoju pleśni.

W zestawie ceramiczny uchwyt stabilizujący dripper Cerafilter. 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.