• Kawa z palarni LaCava

image

  • Parametry

LaCava — palarnia kawy rodem z Piaseczna

Palarnia LaCava to firma założona w 2009 roku, swoją siedzibę ma pod Warszawą- to tam dzieje się magia!. Jak twierdzą jej założyciele, ich największą pasją jest kawa ziarnista, którą pozyskują głównie z plantacji zlokalizowanych w Afryce i Ameryce Południowej. W asortymencie palarni LaCava znajdziesz między innymi aromatyczne kawy przeznaczone do parzenia pod espresso, pod dripa, pod Aeropress oraz Chemex.

Prezentowane w ofercie naszego sklepu internetowego kawy to produkty wypalane przez znane i cenione na rynku palarnie kawy — wśród nich znalazły się zarówno rodzime firmy mające swoją siedzibę w Polsce, jak i palarnie z Czech, Danii czy Holandii. Najbardziej popularne palarnie kawy, których produkty znajdziesz w sklepie internetowym Labuna.pl to między innymi: Rum Baba Coffee, Friedhats, April Coffee Roasters, HAYB, Hard Beans, Good Coffee, Manufaktura Kawy oraz LaCava.

Smakowanie kawy jest jak podróż w nieznane — każdy kolejny łyk rodzi pragnienie do spróbowania czegoś nowego. Ta niepisana zasada przyświecała również nam podczas tworzenia oferty naszego sklepu internetowego — w asortymencie sklepu Labuna.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by codzienny rytuał parzenia i picia kawy był taką właśnie podróżą w nieznane. Obok wysokiej jakości kaw z najlepszych, polskich i zagranicznych palarni nie mogło zabraknąć również urządzeń i akcesoriów przydatnych nie tylko w kawiarni czy restauracji, ale również w zaciszu prywatnej, domowej kuchni.    Szukasz nowego młynka do kawy? A może potrzebujesz filtra kawy do ekspresu? Zaczynasz swoją przygodę z cuppingiem i potrzebujesz niezbędnych akcesoriów — siorbek, filiżanek i łyżeczek? U nas znajdziesz wszystkie te elementy i wiele więcej profesjonalnych akcesoriów do parzenia i serwowania kawy. To jednak nie wszystko! Pełen asortyment obejmuje również szeroki wybór kaw pochodzących z najbardziej odległych rejonów świata, w tym Afryki, Azji oraz Ameryki Środkowej i Południowej. Prezentowane kawy różni nie tylko pochodzenie, ale również profil wypalenia i profil sensoryczny. 

Aromatyczne kawy z całego świata na wyciągnięcie ręki

Jeśli szukasz kawy o wyjątkowych walorach smakowych, to produkty oferowane przez palarnię LaCava z pewnością spełnią Twoje najbardziej wygórowane oczekiwania — wśród nich znajdziesz bowiem najwyższej jakości kawy speciality poddawane drobiazgowej weryfikacji, której dokonują eksperci z międzynarodowej organizacji SCA. Kawy LaCava to produkty różniące się nie tylko sposobem parzenia i przeznaczeniem, ale przede wszystkim profilem sensorycznym — od takich z wyczuwalnym aromatem brązowego cukru czy czerwonego wina, poprzez kawy z nutką gałki muszkatołowej i anyżu, aż po ziarna, w których na pierwszy plan wysuwają się aromaty wiśni, śliwek czy jabłka.

Kawy z palarni LaCava nie zawiodą również wytrawnych kawoszy, którzy poszukują coraz to nowszych smaków z różnych, często bardzo odległych zakątków świata. Z myślą o nich twórcy palarni wzbogacili ofertę o kawy z Afryki, takie jak etiopska Abu Fita czy Uganda Chigalagala zaskakująca aromatem anyżu i kompotu z suszu. Prawdziwym hitem są bardziej kwaskowate kawy z Ameryki Środkowej i Południowej, w tym Salwador Salaverria, Kolumbia Diego Bermudez oraz Gwatemala Daily Bru.Ciekawe ziarna, ciekawe obróbki, finalnie filiżanka jest pełna smaku i aromatu, który pozostaje w pamięci na długo.

Udaj się w podróż w nieznane z kawami LaCava!

Kawy LaCava to najwyższej jakości produkty dedykowane najbardziej wymagającym smakoszom kawy. Jeśli po raz pierwszy sięgasz po kawy z tej palarni, to warto dokładniej przyjrzeć się indywidualnym kartom produktów — znajdziesz na nich najważniejsze informacje dotyczącego konkretnej odmiany kawy, takie jak między innymi: profil sensoryczny, rodzaj obróbki, wysokość upraw, odmianę botaniczną czy profil wypalenia. Na stronie czekają też na Ciebie opinie klientów, którzy już wypróbowali dany produkt.

Szukasz kawy z konkretnej palarni, regionu upraw czy o konkretnym profilu sensorycznym? Z pomocą przychodzą nasi pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą w dokonaniu wyboru. Możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub dzwoniąc na podany na stronie numer infolinii.